Traficar dla przedsiębiorców – co należy wiedzieć?

Jakub Przybylski 19-03-2021

Traficar w swej ofercie posiada usługi przeznaczone zarówno dla większych, jak i mniejszych firm. Wynajem samochodów przez tą flotę jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw. Do korzystania z niej zachęca z pewnością niska stawka kilometrowa, wynosząca mniej niż 30 groszy. W ofercie dla firm znajduje się oferta wynajmu na wyłączność, co cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Pracownicy mają szansę rezerwować samochody ze znacznie większym wyprzedzeniem, co pozwala na profesjonalne zaplanowanie i zrealizowanie zamierzonych zadań.

Personalizowany abonament dla firm

Wystarczy wejść na stronę Traficar.pl, by przekonać się jak korzystne i ciekawe usługi zostały zadedykowane przedsiębiorcom. Każda firma posiada indywidualnie dopasowany do potrzeb abonament, na podstawie którego wystawiana jest zbiorcza faktura z billingiem. Rozwiązanie to stanowi duże ułatwienie podczas rozliczania. Właściciele firm mają możliwość kontrolowania wszystkich przejazdów, co pozytywnie wpłynie na ostateczne koszty. Traficar gwarantuje odpowiednie strefy wynajmu oraz w razie potrzeb – samochód zastępczy. Wiele osób błędnie przypisuje firmom wynajmującym samochody, iż mają częste problemy z dostępnością samochodów. Wystarczy wejść na Traficar.pl i przekonać się, że firmy korzystające z ich usług mają stały dostęp do samochodów służbowych.

Traficar dla przedsiębiorców – co należy wiedzieć?

Traficar dla firm równa się komfort użytku

Współpraca z Traficar jest niezwykle komfortowa. Obsługa rezerwacji pojazdów jest niezwykle prosta. Wystarczy jedynie zainstalować odpowiednią aplikację i za jej pośrednictwem dokonywać aktywacji czy tez dezaktywacji kont pracowniczych. Pracownicy, korzystający z aplikacji mają wiele profitów. Jednym z nich jest dostęp do bezpłatnego parkowania oraz specjalnych miejsc parkingowych w strefie miejskiej. Serwisowanie i tankowanie pojazdów pozostaje po stronie wyspecjalizowanych pracowników Traficar. Dla przedsiębiorców jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Nie wspominając już o wygodzie, gdyż są całkowicie wolni od wykonywania obsługi serwisowej pojazdów firmowych.  

Dostępne usługi dla firm na Traficar

Na stronie Traficar.pl wyróżnione zostały 3 warianty usług dedykowanych stricte dla firm. Pierwsza z nich to usługa tzw. „na zawołanie”, oferująca klientom ogólnodostępne pojazdy dla przedsiębiorców. Druga usługa to Traficar dla firm „na wyłączność”, w której dostępne są przejazdy dedykowane dla konkretnych pracowników. Ostatnią opcją dla firm są vouchery, oferujące przejazdy pre-paid, czyli takie, które zostały już wcześniej opłacone. Są one do dyspozycji właścicieli, wykupywana jest taka ilość, jaką w danym momencie firma potrzebuje. Pracownicy po uzyskaniu tego typu vouchera mają możliwość doładowania własnego konta przez aplikację. Jak widać każda z tych usług wydaje się być interesująca, każda firma posiada inne potrzeby i wymagania. To właśnie pod nie wybierana jest ta jedna, najodpowiedniejsza po wnikliwych analizach i uzgodnieniach z pracownikami floty Traficar.