Ramka na tablice rejestracyjne, jako gadżet dla klienta

Malwina Kochańska 21-05-2021

Rejestracja każdego pojazdu mechanicznego w Polsce jest obowiązkowa, zaniechanie tej czynności może grozić poważnymi konsekwencjami. Tablice rejestracyjne umieszcza się w plastikowych ramkach, których zadaniem jest ich stabilizacja. Zorganizowanie takich produktów leży w gestii właściciela samochodu, w Wydziale Komunikacji uzyskuje się wyłącznie tablice rejestracyjne.

Ramka na tablice rejestracyjne, jako gadżet dla klienta

Ramka na tablice rejestracyjne

Zasadniczo ramka na tablice rejestracyjne to ogólnodostępny towar, który można kupić w każdym supermarkecie, w dziale z akcesoriami do samochodów. Należy jednak wówczas zdawać sobie sprawę, że w parze z niską ceną może iść również dość słaba jakość. Dlatego o wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest postawienie na zakup w profesjonalnym sklepie, oferującym jedynie akcesoria samochodowe. Nieco wyższa cena to również lepsza jakość i zapobieganie ewentualnym uszkodzeniom podczas poruszania się autem. Ponadto taka ramka na tablice rejestracyjne z pewnością będzie prezentowała znacznie wyższy poziom estetyki, czego o najtańszych modelach nie można powiedzieć. Podstawą do stabilnego przymocowania tablic są właśnie ramki, które powinny być wykonane z wytrzymałego tworzywa, które nie uszkodzi się i nie doprowadzi do odczepienia się tablic i ich zagubienia. Ramka na tablice rejestracyjne to także skuteczny sposób ma reklamę mobilną, co nierzadko wykorzystują firmy. Gest w postaci podarowania przedmiotu klientowi jest bardzo mile widziany. Stosuje się go na przykład w firmach leasingowych, warsztatach samochodowych, a niekiedy Starostwa Powiatowe uruchamiają takie akcje dla petentów. Ten niewielki, ale przydatny gadżet jest formą i reklamy i docenienia klienta oraz tym samym zaproszenia go do długofalowej współpracy.

Jakie ramki na tablice rejestracyjne są najlepsze?

Niektórzy właściciele samochodów przytwierdzają tablice rejestracyjne bezpośrednio do karoserii, co nie wpływa korzystnie na estetykę pojazdu. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem będzie plastikowa ramka na tablice rejestracyjne. Musi być odpowiednio dopasowana do modelu samochodu, aby mogła spełnić wszystkie swoje funkcje. Brak kompatybilności nie tylko stwarza ryzyko zgubienia tablic, co może powodować nałożeniem mandatu karnego przy kontroli policyjnej. Wszystkie firmy chcące sprezentować swoim klientom gadżet, którym jest ramka na tablice rejestracyjne powinni wybierać jedynie te z wysokiej jakości materiałów. Należy pamiętać o tym, że tylko w ten sposób buduje się  zaufanie u konsumenta. Zdecydowanie jednym z najlepszych produktów jest ramka na tablice rejestracyjne wykonana z polistyrenu, ponieważ charakteryzuje się wysokim poziome odporności na czynniki zewnętrzne. Nie niszczą się w żaden sposób, nawet podczas poruszania się autem po drogach z dużymi ilościami wody opadowej i błota pośniegowego w czasie roztopów. Produkt powinien ponadto pozwolić na łatwy montaż, jeśli służy również jako gadżet reklamowy dla klientów, musi być uniwersalny. Nie pojawi się wówczas problem z przymocowaniem do jakiejkolwiek marki samochodu.