Dlaczego warto zdecydować się na wynajem auta?

Marek Zarębski 19-01-2021

Usługi polegające na wypożyczeniu samochodu są w ostatnich czasach bardzo popularne. Chętnie korzystają z nich turyści, którzy odwiedzają Kraków czy też osoby, które są w trakcie przeprowadzki. Warto również zauważyć, że wynajem aut to także doskonała opcja dla różnego rodzaju firm. Wynajem samochodów z pełnym pakietem usług dodatkowych znacząco usprawnia, bowiem prowadzenie biznesu. Wynajem długoterminowy to znakomita alternatywa dla zakupu pojazdu, a nawet dla leasingu bankowego. Przedsiębiorcy chętnie korzystają także z możliwości wynajęcia auta na dni bądź miesiące.

Gdzie w Krakowie można wynająć samochód?

Na terenie miasta Kraków można skorzystać z usług znanej i cenionej w branży firmy Express Car Rental. Przedsiębiorstwo to zajmuje się wynajmem różnego rodzaju pojazdów. Auta wypożyczane są tu zarówno dla osób indywidualnych, jak i na potrzeby klientów biznesowych. Ponad 20 letnie doświadczenie, największa w Polsce flota aut pod wynajem, profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług przyczyniają się do tego, iż marka Express cieszy się dużym uznaniem klientów. To właśnie ta firma, jako pierwsza wprowadziła na rynek polski wynajem samochodów na minuty tak zwany carsharing – Traficar. Największa wypożyczalnia samochodów w naszym kraju oferuje bardzo szeroki wybór pojazdów, usług oraz wyposażenia dodatkowego, a wszystko to przy zapewnieniu minimalnej ilości formalności i maksymalnego bezpieczeństwa aut. Jeżeli zdecydujemy się na wypożyczenie samochodu w firmie Express Car Rental wybrany pojazd możemy odebrać bezpośrednio po podpisaniu umowy w dowolnie wskazanym przez nas miejscu na ternie Krakowa, wystarczy, iż w czasie rezerwacji podamy dokładny adres, w który chcielibyśmy, aby samochód został podstawiony.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem auta?

Długoterminowy wynajem samochodu w firmie Express Car Rental

W przypadku firm wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które ma bardzo wiele korzyści. Jest to przede wszystkim ograniczenie kosztów firmy. Warto zauważyć, że wypożyczenie samochodu na lata w firmie Express Car Rental wiąże się z niższymi ratami niż w przypadku rat przy tradycyjnym leasingu bankowym. Ponadto wynajem jest bardziej atrakcyjną forma użytkowania samochodu, ponieważ zapewnia firmie przejrzystość wydatków, pozwala uniknąć niespodziewanych kosztów, nie nakłada obowiązku wykupienia samochodu po wygaśnięciu umowy (przedsiębiorcy nie muszą się, więc martwić o wartość końcową pojazdu). W ramach wynajmu długoterminowego firma uzyskuje dostęp do wielu potrzebnych usług. W standardzie ma zapewnione między innymi: ubezpieczenie, likwidacje szkód komunikacyjnych, assistance i wsparcie techniczne, wymianę i przechowywanie opon czy nawet auto zastępcze, które jest przyznawane w razie awarii bądź uszkodzenia samochodu na cały okres naprawy pojazdu. W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwo może zdecydować się także na zakup dodatkowych pakietów, które to mają na celu ograniczenie ryzyka związanego z eksploatacją auta.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/