Bidon z nadrukiem - niezbędnik w czasie wyprawy

Anna Jarosz 29-10-2020

Uwielbiasz biegać lub jeździć rowerem? Każdy dzień rozpoczynasz od wysiłku fizycznego? Pamiętaj, że podczas aktywności fizycznej najważniejsze jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Szykując potrzebne do wyprawy rzeczy nie zapomnij o zabraniu bidonu z nadrukiem, który z całą pewnością wyróżni się swoją oryginalnością. 

Dlaczego warto mieć bidon z nadrukiem?

Wybierając się na dłuższą przejażdżkę rowerową trzeba liczyć się z tym, że w pobliżu może nie być żadnego sklepu, w którym moglibyśmy kupić wodę. Żaden doświadczony rowerzysta lub biegacz nie wybiera się w trasę bez bidonu z nadrukiem. Niektóre osoby twierdzą, że to jaki bidon wybierzemy nie ma większego znaczenia. Jednak wybór ten powinien być dobrze przemyślany. Duże znaczenie ma materiał, z którego został wykonany bidon z nadrukiem. W praktyce najlepiej sprawdzają się egzemplarze z tworzywa sztucznego, gdyż nie są one ciężkie. Część osób uważa z kolei, że bidony metalowe częściej się wgniatają. Produkty wykonane z tworzywa sztucznego mogą być również półprzezroczyste. Jednak czy to takie istotne? Jest to spore ułatwienie, w momencie kiedy chcemy sprawdzić ile wody znajduje się w pojemniku. Dzięki temu kontrolujemy ilość napoju i wiemy, kiedy musimy uzupełnić jego zapas. 

Chcesz, by Twój bidon się wyróżniał? Kup bidon z nadrukiem!

Bidon z nadrukiem przede wszystkim powinien być praktyczny, ale jego dodatkową zaletą może być także oryginalny wygląd. Większość bidonów nie różni się od siebie niczym specjalnym. Jeśli przemierzając trasy chcesz wyróżniać się na tle innych biegaczy lub rowerzystów zaopatrz się w niepowtarzalny, osobisty bidon z nadrukiem! Egzemplarz, który sam zaprojektujesz, będzie pasował do Ciebie idealnie. Jeśli jednak nie masz pomysłu na grafikę, możesz zaczerpnąć inspirację ze swoich zainteresować, ulubionych filmów, czy zespołów muzycznych. Jeśli np. lubisz minimalizm, możesz pokusić się o drobny rysunek rowerzysty na leśnej dróżce. Użycie  symboli, z którymi się utożsamiasz też będzie dobrym pomysłem. Inne osoby widząc Twój bidon z nadrukiem nie będą miały wątpliwości do kogo on należy. 

Bidon z nadrukiem - niezbędnik w czasie wyprawy

Bidon z nadrukiem - pomysł na prezent

Bidon z nadrukiem to nie tylko opcja dla sportowców. Spersonalizowane produkty mogą okazać się świetnym prezentem dla każdego! Może to być idealny upominek dla żony, córki, mamy, chłopaka. Idąc na spacer można zabrać ze sobą bidon, na którym będzie widniał napis skierowany tylko do Ciebie. Dla kobiety, która uwielbia nordic walking świetnie sprawdzi się bidon z przykładowym napisem “Kasia nordic walker”. Dla tych, którzy codziennie pokonują własne słabości, bidon z nadrukiem “Jesteś zwycięzcą” będzie strzałem w dziesiątkę. 

Bidony ekologiczne z nadrukiem

Obecnie duża popularnością cieszą się bidony ekologiczne powstałe z wielu materiałów np. odpornego na na wysoką temperaturę szkła bromo-krzemowego. Często wybierane są również bidony z nadrukiem z aluminium lub stali nierdzewnej. Produkty te powstały z myślą o środowisku w celu zmniejszenia użycia jednorazowych butelek plastikowych i papierowych kubków. Dzięki wytrzymałości i solidnej konstrukcji bidonów z nadrukiem nic nie przecieka, a my spokojnie możemy udać się na długi spacer, czy trasę rowerową. Ze względu na swoją wytrzymałość bidon z nadrukiem z całą pewnością świetnie sprawdzi się w podróży.