Idealny prezent na roczek.

Filip Ostrowski 24-09-2020

Pierwsze urodziny to bez wątpienia wyjątkowe święto, nie tylko dla dziecka, ale także dla jego najbliższych. To właśnie w tym dniu dziecko przestaje być już niemowlakiem i zaczyna kolejny etap swojego życia. W tym szczególnym czasie każdy z zaproszonych na przyjęcie urodzinowe gości chciałby ofiarować maluchowi wyjątkowy prezent. Dla wielu osób wybór prezentu na roczek może okazać się jednak nie lada wyzwaniem. Oto kilka pomysłów, które z pewnością ucieszą solenizanta.

Pomysły na prezent dla dziewczynki.

Prezent i to zarówno ten dla dziewczynki, jak i ten dla chłopczyka powinien być przede wszystkim dostosowany do wieku dziecka i wykonany z dobrej jakości, bezpiecznych materiałów. Co ucieszy roczną dziewczynkę? Trafionym pomysłem może okazać się np. namiot Tipi, który będzie idealnym dopełnieniem wyposażenia pokoju małej księżniczki. Każda mała dziewczynka z pewnością ucieszy się także z lalki. Kupując lalkę musimy poszukać jednak takiego modelu, który nie będzie posiadał drobnych akcesoriów. Dobrym pomysłem będzie np. zakup tak zwanej lalki bobasa. Do laki warto dokupić również wózek dla lalek, który z pewnością zostanie wykorzystany podczas wesołych zabaw.

Pomysły na prezent dla chłopca.

Każdy mały chłopiec ucieszy się natomiast z samochodu. Na rynku istnieje szeroki wybór zabawek samochodów dla najmłodszych dzieci. Może to być np. duży wóz strażacki, szybki samochód wyścigowy, czy też zestaw samochodzików drewnianych. Ciekawym pomysłem jest również jeździk bądź pchacz w kształcie samochodu.

Idealny prezent na roczek.

Prezenty uniwersalne.

Istnieje również wiele ciekawych propozycji zabawek dla roczniaka, które sprawdzą się zarówno w przypadku chłopca, jak i dziewczynki. Zaliczyć do nich możemy między innymi: suchy basen z piłkami, edukacyjne książeczki, sortery, rowerek biegowy, zabawki do ciągnięcia, zabawki interaktywne, tablice manualne, kostki edukacyjne czy też puzzle. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się też wykupienie urodzinowej sesji zdjęciowej dla malucha. Będzie to bez wątpienia wyjątkowa pamiątka na długie lata.