Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Jakub Ostrowski 10-08-2020

Remont kuchni poprawi styl i ogólną wartość domu. Kiedy przygotowujesz się do metamorfozy wnętrza, możesz rozważyć wybór niestandardowych szafek. Dopasujesz je do swoich potrzeb i gustu. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Fantastyczna jakość

Jedną z największych zalet mebli na zamówienie jest ich niezwykła trwałość. Wykazują wysoką odporność na wilgoć, zarysowania i wysokie temperatury. Dlatego mogą Ci spokojnie służyć długie lata. Tworząc szafki na wymiar z zespołem profesjonalistów, możesz wybrać materiały najwyższej jakości. Wytrzymają próbę czasu. Dodatkowo stolarz poświęci wystarczająco dużo czasu, by upewnić się, że meble spełniają standardy jakości.niestartowych

Meble na zamówienie zwiększą wartość nieruchomości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz trwałe drewno liściaste, czy eleganckie i opływowe szkło, takie szafki nadadzą Twojej kuchni luksusowy i niepowtarzalny charakter.

Wyjątkowy design

Kolejną zaletą niestandardowych szafek jest to, że możesz je idealnie dopasować do konkretnych potrzeb w zakresie projektowania i układu wnętrza. Na przykład, jeśli instalujesz meble wokół wyspy kuchennej lub w nietypowej przestrzeni, możesz je dowolnie spersonalizować. Dzięki temu sprawdzą się doskonale w każdej kuchni. Zostaną wykonane specjalnie z myślą o Twoim domu.

Pasują do Twojego stylu życia, preferencji projektowych, nawyków kulinarnych, skłonności do przechowywania i unikalnego kształtu wnętrza. Jeśli potrzebujesz nowego i innowacyjnego systemu przechowywania, takie rozwiązanie na pewno Ci się spodoba. 

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Zyskaj więcej miejsca do przechowywania

Nowoczesna kuchnia na wymiar gdańsk pozwala maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. W przypadku małego pomieszczenia liczy się każdy centymetr. Meble na zamówienie pasują idealnie do wymiarów kuchni. Nie musisz się już martwić, że zostaną puste, niezagospodarowane miejsca. Co ważne, możesz zamówić szafki w dowolnym rozmiarze. 

Wyjątkowo wysokie meble lub zgrabne małe szafeczki zapobiegają marnotrawstwu. Zyskujesz więcej miejsca do przechowywania. Możesz także wykazać się kreatywnością i dodać takie rzeczy jak szafka na przyprawy, szuflada na sztućce, szafka wyspowa. Projektując meble, zwróć uwagę zarówno na walory estetyczne, jak i praktyczne.

Podejście ekologiczne

Kupując gotowe meble ze sklepu, nie możesz być pewny, skąd pochodzą materiały, ani jaki jest ich ślad ekologiczny. Zamawiając niestandardowe szafki, decydujesz o wszystkich szczegółach. Dzięki temu możesz wybrać materiały przyjazne dla środowiska lub z recyklingu albo drewno. 

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Profesjonalna wizualizacja

Korzystając z nowoczesnego oprogramowania, projektant może wykonać trójwymiarowy rendering szafki kuchennej. Dzięki temu dokładnie zobaczysz, jak będzie wyglądać, zanim stolarz zacznie ją budować. Ułatwia to realizację projektu i pozwala uniknąć nieporozumień. Dodatkowo możesz zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Nie musisz się martwić, że w ostatniej chwili trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany. Jeśli cenisz sobie styl i wygodę, takie rozwiązanie na pewno przypadnie Ci do gustu.