Najlepszy zabieg bezboleśnie poprawiający stan naszej skóry

Maria Tyczyńska 29-08-2020

Mezoterapia to zabieg medycyny estetycznej, który stał się podstawą pielęgnacji w gabinetach kosmetycznych na całym świecie. Jej działanie jest bardzo szerokie, a zabieg mezoterapii najlepiej zacząć przeprowadzać jeszcze przed ukończeniem trzydziestego roku życia. Do wyboru mamy dwa rodzaje zabiegów mezoterapii: igłową i bezigłową. Obie mają działanie odmładzające, regenerujące skórę i głęboką nawilżające. Mezoterapia jest zabiegiem mało inwazyjnym, a co za tym idzie bezpiecznym dla pacjentów. Przeprowadzana regularnie znacznie poprawia kondycję i wygląd naszej skóry, nadając jej młodzieńczego i świeżego charakteru.

Bezbolesna innowacyjna metoda – mezoterapia Katowice

Jeśli masz jakiekolwiek obawy przed mezoterapią igłową, związane z bólem czy zasinieniami, mamy dla ciebie doskonałe rozwiązanie, które pozwoli ci osiągnąć efekt głębokiego nawilżenia i odmłodzenia skóry. Całkowicie bezbolesny zabieg mezoterapii próżniowej jest możliwy do przeprowadzenia dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu urządzeniu Vital Injector 2. Taki rodzaj zabiegów możesz przeprowadzić gabinecie medycyny estetycznej Dermapoint mezoterapia Katowice , gdzie doświadczeni pracownicy pomogą ci wybrać najlepszą dla twojej skóry terapię. Zabieg mezoterapii jest stosowany w medycynie estetycznej i dermatologii już od wielu lat, a pacjentki kochają go ze względu na spektakularne efekty. Metoda igłowa polega na wprowadzaniu substancji odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej. Ma cudowne działanie, jednak niektórzy pacjenci rezygnują z niego z niej ze względu na ból i zasinienia.

Mezoterapia próżniowa – na czym polega?

Mezoterapia próżniowa wykonywana w Dermapoint przy użyciu urządzenia Vital Injector 2 to zabieg bezbolesny, który nie zostawia siniaków. Zastosowany w urządzeniu system próżniowy odciąga skórę od naczyń krwionośnych i nerwów. Dzięki temu nie po zabiegu pacjent nie musi poddawać się rekonwalescencji. Wieloigłowy system próżniowy pozwala na wykonanie nakłuć w równych odległościach i wstrzyknięcie konkretnej ilości preparatów w dokładnie określone miejsce. Dzięki oddzieleniu skóry od nerwów zbieg jest bezbolesny, a w ciągu kilkunastu minut następuje ok. 1000-2000 nakłuć. 

Najlepszy zabieg bezboleśnie poprawiający stan naszej skóry

Wskazania do zabiegu

Mezoterapia próżniowa oferowana przez Dermapoint to idealny zabieg dla wszystkich chcących zahamować procesy starzenia się skóry w sposób jak najbardziej naturalny i mało inwazyjny. Mezoterapia oprócz cudownego i intensywnego nawilżenia skóry pomaga też zwalczać cellulit, rozstępy oraz blizny. Najbardziej polecana jest seria 3-4 zabiegów wykonanych co dwa tygodnie. Mezoterapia próżniowa do doskonały sposób na walkę z odwodnieniem skóry, zmarszczkami i zwiotczałą skórą. Poza tym świetnie sprawdza się w niwelowaniu cieni pod oczami i bardzo efektownie poprawia ogólny wygląd zmęczonej skóry, nadając jej blasku i promiennego looku. Jest to zabieg uniwersalny, który może stosować niemal każdy, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka. Co ważne, mezoterapię można wykonać o każdej porze roku, choć należy pamiętać o szczególnej ochronie skóry przed promieniami słonecznymi po zabiegu. Radzimy również unikać sauny oraz intensywnego wysiłku fizycznego, natomiast bez problemu można wrócić do pracy i zwykłej aktywności.