Co kupić ukochanemu na urodziny?

Monika Myszkowiak 23-10-2020

Gdy zbliża się moment urodzin naszego chłopaka, narzeczonego czy męża zastanawiamy się nad tym, jaki prezent sprawił by mu radość. To wyjątkowy dzień, dlatego wiele z nas dba o to, by upominek ten, wywołał uśmiech na twarzy ukochanego i został zapamiętany przez niego na długo. Jakie zatem są najciekawsze propozycje prezentów urodzinowych dla swych męskich drugich połówek?

Coś dla fanów motoryzacji

Jeśli Twój mężczyzna jak większość jest miłośnikiem czterech kółek to może warto przemyśleć zakup akcesoriów samochodowych. Mogą to być czujniki do parkowania, zestaw dywaników samochodowych, rejestrator jazdy czat alkomat. Dla panów dbających o czystość w swoim samochodzie strzałem w dziesiątkę będą środki i akcesoria do pielęgnacji. Dla dużo podróżujących mężczyzn przydatna okazać się może nawigacja GPS, jeśli takowej nie ma w samochodzie.

W przypadku, gdy Twój mężczyzna ceni sobie bardziej jazdę na jednośladzie warto przemyśleć zakup akcesoriów do jazdy na tego typu pojeździe. Mogą to być sakwy, pokrowce, kufry, interkomy czy bardziej ochronne akcesoria takie jak kaski, kombinezony, buty czy zestaw ochraniaczy.

Co kupić ukochanemu na urodziny?

Prezenty dedykowane miłośnikom sportu

Częstą pasją występującą u osób płci męskiej jest sport. Niektórzy preferują jego bardziej bierną formę w postaci śledzenia ważnych wydarzeń przed ekranem telewizora bądź bardziej aktywną taką jak ćwiczenia na siłowni, bieganie, pływanie czy gra w tenisa lub piłkę nożną. Dla tej drugiej grupy idealnym pomysłem na prezent są różne akcesoria sportowe, odzież czy buty sportowe. Osoby, bardziej pasywne z pewnością ucieszy bilet na ulubione rozgrywki na popularnym stadionie. Świetnym pomysłem na podarek dla osób, preferujących sporty towarzyskie i rekreację są stoły do bilardu, piłkarzyki, zestaw do gry w rzutki, golfa czy paintballu. To doskonała forma spędzania wspólnego czasu z rodziną czy znajomymi.

Amatorów rowerowej jazdy ucieszą różne akcesoria rowerowe takie jak bidny, kosze, liczniki, narzędzia, pompki czy zabezpieczenia. Ważne są także elementy ochronne takiej jak kask czy ochraniacze.