Intymne akcesoria, które pokocha każda kobieta

Aleksandra Adamczewska 25-11-2020

Zdrowie i kondycja naszego organizmu powinny zawsze być dla nas priorytetem. Niestety życie w ciągłym pośpiechu i ogrom obowiązków, jaki na nas spada, często prowadzi do tego, że zaniedbujemy się, ignorujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm i odkładamy na później wizytę u lekarza lub w aptece. A nasze ciało to nasz największy skarb, o który powinniśmy dbać niezależnie od naszego wieku, bo pewne problemy mogą przyjść o wiele szybciej, niż się tego spodziewamy.

O czym powinna pamiętać każda kobieta?

Pośród wielu sfer związanych z naszym zdrowiem, największym tabu owiane są tematy związane z naszą seksualnością i zdrowiem intymnym. Wstydzimy się o tym rozmawiać nawet z naszymi przyjaciółkami, nie wspominając już o rozmowach na linii mama-córka. Tymczasem dobra kondycja naszej strefy intymnej odbija się na bardzo wielu aspektach naszego życia i nie jest związana wyłącznie z satysfakcją z naszego pożycia intymnego. Każda kobieta świadoma swojego ciała, jego potrzeb i możliwości powinna pamiętać o tym, że regularne wizyty u lekarza ginekologa, codzienna higiena i ćwiczenia mięśni dna miednicy to obowiązkowe pozycje, jeśli chcemy długo cieszyć się udanym seksem, nie mieć problemów związanych z układem moczowym oraz z przebiegiem ciąży i połogu. O naszą urodę i kondycję możemy dbać od wewnątrz dzięki intymnym akcesoriom od PlumBum. Dzięki niezawodnym i bezpiecznym w użyciu kulkom PlumBum możesz codziennie dbać o trening swoich mięśni Kegla, niezależnie od tego, czy musisz wyjść do pracy, na zakupy czy z dzieckiem do parku.

Dopasuj trening do swoich potrzeb

Kulki gejszy w sklepie PlumBum.com.pl to progresywny zestaw umożliwiający zróżnicowany i efektywny trening mięśni Kegla. Systematycznie wykonywany pozwoli Ci na zachowanie całej swojej strefy intymnej w dobrej kondycji, co przekłada się na satysfakcjonujące stosunki seksualne, brak problemów z trzymaniem moczu, a także dużo łatwiejsze rozciąganie mięśni dna miednicy w trakcie ciąży i ich powrót do stanu sprzed ciąży w trakcie połogu. Kulki gejszy są więc doskonałym pomocnikiem dla kobiety w każdym wieku. Progresywność jaką zapewniają kulki gejszy w sklepiePlumBum pozwala na dostosowanie intensywności treningu do kondycji Twoich mięśni i Twojego samopoczucia danego dnia. Mięśnie dna miednicy odpowiedzialne są za utrzymanie macicy we właściwym położeniu, kontrolowanie pęcherza i zwiększenie przyjemności podczas stosunku. A zdarza nam się zapominać o ich istnieniu i nie ćwiczyć ich świadomie nawet latami.

Intymne akcesoria, które pokocha każda kobieta

Ciekawy pomysł na bardzo przydatny prezent

Dzięki pięknemu opakowaniu, łatwości aplikacji i bardzo szerokiemu zastosowaniu kulki gejszy PlumBum będą świetnym prezentem dla każdej bliskiej Ci kobiety. Święta to doskonały moment, by zamiast kolejnego zestawu kosmetyków kupić mamie, siostrze lub przyjaciółce kulki gejszy. Ćwiczenia strefy intymnej i dbanie o zwoje zdrowie to priorytet dla każdej świadomej kobiety, jesteśmy zatem pewni, że absolutnie każda z nas będzie takim prezentem uradowana. Często zdarza się, że myślimy o ich zakupie, ale wstrzymuje nas nieuzasadniony strach przed ich aplikacją i użytkowaniem. Otrzymane w prezencie z pewnością szybko zostaną wypróbowane i pokochane!